Turniej Wiedzy Psychologicznej 2018-10-25 12:10
XI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej
W październiku rusza XI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej, organizowanego przez magazyn „Charaktery”. Na zwycięzców czekają indeksy na psychologię!
Tegoroczna edycja Turnieju rozpoczyna się 1 października. Od uczestników będzie wymagana m.in. znajomość wybranych artykułów publikowanych w „Charakterach” – oraz książki Ja i inni. Uczniowie najpierw sprawdzą swoją wiedzę podczas eliminacji online. 100 osób z najlepszymi wynikami przejdzie do finału, który odbędzie się 30 marca 2019 roku w Warszawie. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody: nagrody rzeczowe, stypendia oraz – dzięki porozumieniu z Uniwersytetem Jagiellońskim – 3 indeksy na stacjonarne studia magisterskie na kierunku psychologia w Instytucie Psychologii na Wydziale Filozoficznym UJ.
Do udziału w Turnieju zapraszamy uczniów szkół średnich – zainteresowani uczestnictwem w konkursie powinni zgłosić się do swojego nauczyciela, pedagoga lub psychologa szkolnego, którzy formalnie zgłoszą kandydatów z danej szkoły. Każda szkoła biorąca udział w Turnieju będzie mogła skorzystać z 50-procentowego rabatu na zakup książki Ja i inni oraz rocznej prenumeraty „Charakterów”.
Zgłoszenia do konkursu przyjmują psycholog szkolny Joanna Meres-Soblik oraz pedagog szkolny Agnieszka Sosnowska – gabinety psychologa i pedagoga na drugim piętrze.
Termin zgłoszenia do końca grudnia
Psycholog szkolny 1970-01-01 01:00
Archiwum 1970-01-01 01:00