PLO II - Logo szkołyPLO II - Logo szkoły 2
 
Osiągnięcia licealistów PLO II w roku szkolnym 2004/05 1970-01-01 01:00
Osiągnięcia 2014-08-08 12:44
Wykaz sukcesów w olimpiadach przedmiotowych
na szczeblu centralnym w roku szkolnym 2004/05
:


XXXV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • Anna Sliwicka (3c) – finalistka


28 Olimpiada Języka Niemieckiego

  • Agnieszka Ernst (3j) – laureatka

  • Kamil Janczyk (3g) – laureat

  • Anna Sonsała (3h) – laureatka

  • Krystyna Kleiner (2j) – laureatka

  • Beata Lisowska (2j) – finalistka


XXIX Olimpiada Języka Angielskiego

  • Aleksandra Firlik (3l) – finalistka


XXVIII Olimpiada Języka Francuskiego

  • Alicja Niedźwiecka (3c) – finalistka


XXXI Olimpiada Historyczna

  • Łukasz Wieczorek (3h) – laureat z I lokatą

  • Katarzyna Cedzich – finalistka


XII Olimpiada Wiedzy o prawach Człowieka

  • Łukasz Wieczorek (3h) – Złoty Medal Olimpijski i tytuł zwycięzcy

  • Maria Magdalena Pobóg – Lenartowicz (3h) – laureatka

  • Błażej Skrzypulec (3h) – finalista


XIV Olimpiada Nautologiczna

  • Daniel Felder (2e) – laureat


XXXI Olimpiada Geograficzna

  • Daniel Felder (2e) – finalista


LVI Olimpiada Matematyczna

  • Łukasz Garncarek (2e) – finalista z wyróżnieniem


XVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Kamil Janczyk (3g) – finalista

  • Filip Pokusa (3b) – finalista


XVII Olimpiada Filozoficzna

  • Robert Malkusz (2g) – finalista


III Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

  • Dominika Konarska – finalistka


XV Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Marek Wocka (1h) - finalista


IX Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

  • Daniel Felder (2e) – uczestnik II etapu


Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Sabrina Kurpiela (2g) – uczestnik zawodów III stopnia


Mała Olimpiada Matematyczna

  • Łukasz Garncarek (2e) – laureat

  • Drużynowo I miejsce – Łukasz Garncarek (2e), Łukasz Kornek (1e), Tomasz Śniatowski (2e), Piotr Toma (3e), Władysław Kwaśnicki (3e)


XVII Olimpiada Filozoficzna

  • Monika Szczepańska (1h) – zawody II stopnia, uzyskała wyróżniające wyniki, została zakwalifikowana na wielodyscyplinarny obóz naukowy Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci


IX Opolski Turniej Informatyczny

  • Władysław Kwaśnicki (3e) – laureat z I lokata

  • Paweł Adamski (3e) – laureat z II lokatą


XXXI Olimpiada Geograficzna

  • Rafał Miśta (1e) – laureat zawodów II stopnia


XXXV Olimpiada Języka Polskiego i Literatury

  • Zofia Mazurkiewicz (3a) – laureatka zawodów II stopnia


LV Olimpiada Matematyczna

  • Tomasz Śniatowski (2e) – uczestnik zawodów II stopnia


XII Olimpiada Informatyczna

  • Paweł Adamski (3e)

  • Marcin Draszczuk (3e)

  • Łukasz Garncarek (2e)

  • Władysław Kwaśnicki (3e)

  • Adrian Mikołajewicz (2e)

brali udział w zawodach II stopnia we Wrocławiu.


XXXVIII Międzyszkolny Turniej Fizyczny

  • Drużynowo II miejsce – Marcin Draszczuk (3e), Jakub Światły (3e), Paweł Adamski (3e)

  • Indywidualnie: Marcin Draszczuk (3e) – II miejsce

Created by Anonymous © 1997 - 2013 r.