PLO II - Logo szkołyPLO II - Logo szkoły 2
 
Osiągnięcia licealistów Dwójki w roku szkolnym 2015/16 2017-08-19 00:19
2016/2017 - Kolejny udany rok
11 Laureatów, 24 Finalistów, 2 Uczestników, 20 Olimpiad
na szczeblu centralnym
Trzy tytuły Laureata dla Tomasza Żelezika z II C. Tomek zajmując 1 miejsce, wygrał VII Olimpiadę Wiedzy o Państwie i Prawie, zdobył 2 miejsce w Polsce w XLIII Olimpiadzie Historycznej i 4 miejsce w XIX Olimpiadzie Wiedzy o Prawie. Finalistami XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie zostali Adrianna Zwierzewicz z II C i Maciej Pawlak z III C. Maciej uplasował się na 34 miejscu. Aleksander Wyszyński z I C uzyskał tytuł Finalisty XLIII Olimpiady Historycznej.
Adrianna, Tomek, Maciej i Aleksander – uczniowie klas o profilu społeczno-prawnym mogli zawsze liczyć na wsparcie, pomoc i cenne uwagi pani profesor Celiny Tomaszewskiej, pana profesora Piotra Zamelskiego, pana profesora Przemysława Jędrychowskiego i pana profesora Marcina Wietrznioka, którzy pracowali z nimi w ramach Indywidualnego Toku Nauki.

Krzysztof Uchnast z III A zdobył tytuł Finalisty LVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.
Krzysiek pracował pod czujnym okiem pana profesora Przemysława Jędrychowskiego.

Radosław Rogowski z III A to również potrójny Laureat. 24 kwietnia 2017 r. zajął 7 miejsce uzyskał tytuł Laureata XII Olimpiady Przedsiębiorczości, 21 kwietnia Radek został Laureatem V Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania zajmując 19 miejsce w kraju, a 18 kwietnia uplasował się na miejscu 24 i został Laureatem XXX Olimpiady Ekonomicznej. Bartosz Zawieja z III A zdobył tytuł Finalisty XXX Olimpiady Ekonomicznej.
Radek i Bartek to liderzy drużyny ekonomistów z Dwójki, którą stworzyła, prowadzi i inspiruje pani profesor Ewa Michalska.

Pięcioro uczniów z „Dwójki” uczestniczyło w zawodach centralnych XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Jej Finalistami zostały Agata Kubec, Ilona Nowicka, Hanna Szarzewicz i Wiktoria Ziegler z III H. Michał Bryja z III H był uczestnikiem tejże Olimpiady na szczeblu centralnym.
Z Agatą, Iloną, Hanią, Wiktorią oraz Łukaszem- uczniami klasy dyplomatycznej swoim czasem, wiedzą oraz doświadczeniem dzieliła się pani profesor Jolanta Toll.

Michał Bryja z III H zdobył tytuł Finalisty XLI Olimpiady Artystycznej w sekcji Historia Sztuki.
Pani profesor Maria Bitka zachęcała i wzbogacała umiejętności Michała.

Trzy tytuły Finalisty XXIX Olimpiady Filozoficznej uzyskały Aleksandra Seń z III C oraz Aleksandra Tuleja z II H i Łukasz Olbert z III H.
Dwie Ole i Łukasz pracowali pod bacznym okiem pani profesor Jolanty Toll.

Paweł Sosna uzyskał 100 % punktów, a Krzysztof Guzik 96 % punktów i zostali Laureatami Olimpiady o Diamentowy Index AGH w kategorii matematyka. Paweł został również Finalistą LXVIII Olimpiady Matematycznej.
Paweł i Krzysiek to uczniowie trzeciej klasy matematyczno-informatycznej. Obaj pracowali pod kierunkiem pani profesor Marii Romanowskiej.

Michał Woś z III E zajmując 17 miejsce w kraju uzyskał tytuł Finalisty VI Olimpiada Medialnej.
Opiekunem merytorycznym Michała była pani profesor Lucyna Rudnik.

Fabian Eszik z III E uzyskał tytuł Finalisty XV Olimpiady Wiedzy o Afryce
Fabian przygotowywał się pod kierunkiem pana profesora Mariusza Denisiewicza.

Tomasz Kijowski z II D został Finalistką XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej.
Tomka wspierał pan profesor Mariusz Denisiewicz.

Anastazja Świstun z III G została Finalistką XXI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
Anastazja przygotowując się do olimpiady czerpała z wiedzy i doświadczenia pani profesor Barbary Besztak-Tomiczak.

Tomasz Misztal z I G został Finalistą XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Opiekunem merytorycznym Tomka była pani profesor Katarzyna Duczmal. Bartosz Skulimowski z II D był uczestnikiem zawodów centralnych XLVI Olimpiady Biologicznej.
Pani profesor Joanna Tokar była nauczycielem i opiekunem merytorycznym Bartosza.

Denis Gburek z II E zdobył 7 miejsce, Paulina Świtała z III B 10 miejsce i Anna Herud z III A 15 miejsce w kraju. Wszyscy Oni zostali Laureatami XL Olimpiadę Języka Niemieckiego. Ponadto trzech naszych uczniów uzyskało tytuł Finalisty XL Olimpiady Języka Niemieckiego: Wiktoria Bonk i Monika Pasoń z III B, Katharine Hausler z II D oraz gimnazjalistka z Dziesiątki Margarethe Szczepaniak z 3a
Licealiści pracowali pod kierunkiem pań profesor Grit Gamlin, Danieli Ploch i Sonii Wacław. Nauczycielem Margarethe była pani profesor Karina Walecko.

Rafał Starypan – to kolejny gimnazjalista Dziesiątki z 3a, który z powodzeniem stanął w szranki z licealistami i zdobył tytuł Finalisty XLIII Olimpiady Geograficznej.
Zajęcia w ramach ITN-u z Rafałem prowadziła pani profesor Jolanta Siemieniuk.

Olimpiady przedmiotowe 2017-08-19 00:19
Uczestnicy olimpiady przedmiotowych i interdyscyplinarnych:

XLVII Olimp. Literatury
  • Karolina Paluch III C
  • Magdalena Krawczyk III F
  • Michał Bryja III H uczestnik zawodów centralnych
  • Michał Koziol III H
  • Agata Kubec III H Finalista zawodów centralnych
  • Aleksandra Orłowska III H
  • Ilona Nowicka III H Finalista zawodów centralnych
  • Hanna Szarzewicz III H Finalista zawodów centralnych
  • Wiktoria Ziegler III H Finalista zawodów centralnych
  • Marcelina Durska II D
i Języka Polskiego

XLI Olimpiada Języka Angielskiego
Bartosz Lipnicki II E do część ustna zawodów okręgowych
Jakub Duchnowski I H

XL Olimpiada Języka Francuskiego
  • Kinga Żmuda II D część ustna zawodów okręgowych
  • Sylwia Kowcuń IIH część ustna zawodów okręgowych
  • Kacper Ochyra I C część ustna zawodów okręgowych
  • Aleksandra Wilk I H część ustna zawodów okręgowych
XXXV Olimpiada Języka Łacińskiego
Grzegorz Smak III D część ustna zawodów okręgowych

XL Olimpiada Języka Niemieckiego
  • Anna Herud III A Laureat zawodów centralnych 15 miejsce w Polsce
  • Felix Frasek III A
  • Adrian Pogrzeba III A
  • Alicja Wolniaczyk III A część ustna zawodów okręgowych
  • Wiktoria Bonk III B Finalista zawodów centralnych
  • Monika Biok III B
  • Nicol Klohs III B
  • Karolina Konieczna III B
  • Mateusz Kozub III B
  • Monika Pasoń III B Finalista zawodów centralnych
  • Paulina Świtała III B Laureat zawodów centralnych 10 miejsce w Polsce
  • Anna Wilhelm III B
  • Daria Koziol III C część ustna zawodów okręgowych
  • Martina Spyra III D,
  • Kordian Krüger III E,
  • Magdalena Fronia III F,
  • Tobiasz Jopek II A
  • Gregor Przywara II A część ustna zawodów okręgowych
  • Patrycja Filipp II B część ustna zawodów okręgowych
  • Piotr Król II B część ustna zawodów okręgowych
  • Natalia Kurc II B
  • Johen Lippok II B
  • Dawid Meyer II B część ustna zawodów okręgowych
  • Dominik Charczenko II D część ustna zawodów okręgowych
  • Katharina Häusler II D Finalista zawodów centralnych
  • Fabian Eszik II E część ustna zawodów okręgowych
  • Denis Gburek II E Laureat zawodów centralnych 7 miejsce w Polsce
  • Julia Kuczek II F
  • Marcin Przybyła II G
  • Dawid Komor I A
  • Robert Marguła I D
  • Tobiasz Mateja I E
  • Sophia Frasek 3a
  • Anna Grabowski 3a
  • Margarethe Szczepaniak 3a Finalista zawodów centralnych


XL Olimpiada Języka Rosyjskiego
  • Hanna Chukhil II F część ustna zawodów okręgowych
  • Aliaksei Karalchuk 3a część ustna zawodów okręgowych


XLI Olimpiada Artystyczna
Michał Bryja III H Finalista zawodów centralnych

XLVI Olimp. Biologiczna
  • Tomasz Kijowski II D
  • Aleksandra Maćków II D
  • Bartosz Skulimowski II D uczestnik zawodów centralnych


XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
  • Paulina Latta I G
  • Tomasz Misztal I G Finalista zawodów centralnych
  • Łucja Trela I G


XXI Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
  • Anastazja Świstuń III G Finalista zawodów centralnych
  • Julia Jabłońska II F


LXIII Olimp. Chemiczna
Dominika Kwarta II F

XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
  • Radosław Rogowski III A Laureat zawodów centralnych 24 miejsce w Polsce
  • Bartosz Zawieja III A Finalista zawodów centralnych
  • Marcin Krukowski II A
  • Piotr Rudek II A
  • Jakub Wilczek II A
  • Paweł Drymluch II D
  • Nina Zabawczuk II D
  • Jan Matynia II E
  • Dawid Bogon I A
  • Ada Mazurkiewicz I A
  • Wiktoria Cebula I C


XII Olimpiada Przedsiębiorczości
  • Piotr Bednarski
  • Radosław Rogowski III A Laureat zawodów centralnych 7 miejsce w Polsce
  • Bartosz Zawieja III A
  • Łukasz Szczurkowski III E
  • Marcin Krukowski II A
  • Piotr Rudek II A
  • Jakub Wilczek II A
  • Nina Zabawczuk II D
  • Jan Matynia II E
  • Dawid Bogon I A
  • Karolina Modrzejewska I A
  • Wiktoria Cebula I C
  • Marcin Lorenc I C


V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania
  • Piotr Bednarski III A
  • Radosław Rogowski III A Laureat zawodów centralnych 19 miejsce w Polsce
  • Łukasz Szczurkowski III E
  • Marcin Krukowski II A
  • Jakub Wilczek II A
  • Jan Matynia II E
  • Dawid Bogon I A
  • Małgorzata Goreczka I A
  • Ada Mazurkiewicz I A
  • Karolina Modrzejewska I A
  • Oskar Werner I A
  • Wiktoria Cebula I C
  • Marcel Lorenc I C


I Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
  • Marta Stein III B
  • Piotr Rudek II A
  • Sylwia Kowcuń II H


VII Olimpiada Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą
  • Marta Stein III B
  • Dawid Połoszczański III G
  • Emilia Artymicz II C


IX Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (Poznań)
Piotr Bednarski III A

XXIX Olimp. Filozoficzna
  • Karolina Gwozdek III C
  • Aleksandra Seń (Solecka) III C Finalista zawodów centralnych
  • Marzena Wójcik III C
  • Aleksandra Krzyształowicz III H
  • Łukasz Olbert III H Finalista zawodów centralnych
  • Beniamin Filipowicz II H
  • Julia Nowicka II H
  • Aleksandra Tuleja II H Finalista zawodów centralnych
  • Marta Głogowska I C
  • Kamil Juśkiewicz I H


LXVI Olimpiada Fizyczna
  • Wiktor Stefanowicz III A
  • Filip Kubacki II A
  • Marta Otremba II A
  • Jan Szczepankiewicz II A


XLIII Olimp. Geograficzna
  • Anna Herud III A
  • Rafał Starypan 3a Finalista zawodów centralnych


XV Misyjna Olimpiada Wiedzy o Afryce
  • Fabian Eszik II E Finalista zawodów centralnych
  • Julia Mazurek I C
  • Hanna Syposz I C


I Olimpiada Statystyczna
  • Marek Skrzypczyk III C
  • Dawid Bogun I A
  • Jakub Szpytko I A


XLIII Olimpiada Historyczna:
  • Dawid Połoszczański III G część ustna zawodów okręgowych
  • Paweł Jaskólski III H część ustna zawodów okręgowych
  • Tomasz Żelezik II C Laureat zawodów centralnych – 2 miejsce w Polsce
  • Marcelina Durska II D część ustna zawodów okręgowych
  • Anna Angerman I C
  • Paweł Nowak I C część ustna zawodów okręgowych
  • Karolina Sdzuj I C
  • Aleksander Wyszyński I C Finalista zawodów centralnych


LXVIII Olimp. Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Krzysztof Uchnast II A Finalista zawodów centralnych

XIX Olimp. Wiedzy o Prawie
  • Maciej Pawlak III C Finalista zawodów centralnych
  • Adrianna Zwierzewicz II C Finalista zawodów centralnych
  • Tomasz Żelezik II C Laureat zawodów centralnych – 4 miejsce w Polsce


VII Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
  • Aleksandra Orłowska III H
  • Justyna Sakwińska III H
  • Dawid Połoszczański III G
  • Adrianna Zwierzewicz II C
  • Tomasz Żelezik II C Laureat zawodów centralnych 1 miejsce w Polsce


IV Olimp. Wiedzy o UE
  • Małgorzata Goreczka I C
  • Michał Kornaus I C
  • Julia Pierzga I C


I Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
Krzysztof Uchnast II A

XXIV Olimpiada Informatyczna
  • Krzysztof Guzik III E
  • Paweł Sosna III E


LXVIII Olimpiada Matematyczna
  • Olaf Werner III A
  • Paweł Sosna III E Finalista zawodów centralnych
  • Dominik Szuflik II D


XV Olimp Lingwistyki Matematycznej
  • Jan Grzelak III A
  • Kamil Palussek III A
  • Kacper Kaciłowicz II A
  • Antoni Misztal I A


VI Olimpiada Medialna
  • Aleksandra Orłowska III H
  • Michał Woś II E Finalista zawodów centralnych 17 miejsce w Polsce


XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej
  • Tomasz Kijowski II D Finalista zawodów centralnych
  • Jan Proskórski II F
  • Michał Jośko I D
  • Katarzyna Kała I D
  • Jasmin Morka I D


X Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
fizyka:
  • Wiktor Stefanowicz III A
  • Filip Kubacki II A
  • Michał Kubacki II A
matematyka:
  • Karol Charyło III A
  • Roman Buszko III E
  • Krzysztof Guzik III E 96% Laureat zawodów centralnych
  • Grzegorz Raczek III E
  • Paweł Sosna III E 100% Laureat zawodów centralnych


Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie
  • Marek Skrzypczyk III C
  • Michał Grądowy II A
  • Eliza Kukowka II A
  • Marcin Przybyła II G
  • Rafał Rosiak II F
  • Dominik Górniak I F
  • Krzysztof Michalak I F


XXV Olimpiada Promocji Zdrowy Styl Życia (PCK)
  • Michał Koziol III H
  • Angelika Rusin 3a
Konkursy międzynarodowe 2017-08-19 00:19
XX Konkurs Języka Francuskiego współorganizowany przez Towarzystwo Val de Loire –Pologne z Blois
Laureaci, dla których nagrodą jest 2- tygodniowy wyjazd do Francji:
  • Marcelina Durska II D
  • Urszula Łotarewicz I F
  • oraz gimnazjalistki: Angelika Kowalska i Julia Odelga 3b


Międzynarodowy konkurs na wspomnienie ze ŚDM „Błogosławieni Miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” – Akademia Ignacjanum w Krakowie
Karolina Rybakowska II H – I miejsce

Turniej Młodych Fizyków – Singapur 2017
Drużyna w składzie: Michał Kubacki, Filip Kubacki II A reprezentują Polskę
Konkursy ogólnopolskie 2017-08-19 00:19
Ogólnopolski Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej we Wrocławiu
  • Anna Cichy III F– Laureat
  • Aleksandra Orłowska- Laureat
Ogólnopolski Konkurs na esej w tegorocznej edycji poświęcony poezji J. Kornhausera (Opole)
Aleksandra Seń III C – I miejsce

VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki „Pigmalion Fantastyki” Katarzyna Rapacz II C – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs na opowiadanie bożonarodzeniowe (GOK Lesznowola)
Katarzyna Rapacz II C – I miejsce

Międzynarodowy Konkurs „Młodzi debatują”
Tobiasz Jopek II A – Finalista

Ogólnopolski konkurs „Pokaż nam Język”
w kategorii język niemiecki - Tobiasz Jopek II A – VII miejsce

Ogólnopolski Konkurs Ginger de los Rios Ambasada Hiszpanii w W-wie
Anna Herud III A - Laureatka

Ogólnopolski Konkurs Języka Włoskiego
Łukasz Szczurkowski III E - Finalista

XIII Maraton Językoznawczy (Wrocław)
IV miejsce drużyna w składzie: Agata Zdrzali, Paulina Stefaniuk, Michał Werner II F

Ogólnopolski konkurs „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości” (Wrocław)
I miejsce drużyna w składzie: Magdalena Wilk I A, Wiktoria Cebula, Marcin Lorenc I C

Ogólnopolski konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości „Ścisła Czołówka” (W-wa)
drużyna w składzie: Marcin Krukowski i Piotr Rudek z II A – I miejsce
drużyna w składzie: Nina Zabawczuk i Paweł Drymluch z II D - Finaliści

Konkursu ekonomiczno-matematyczny „ŚFiSTEK” (Katowice)
drużyna w składzie: Marcin Krukowski, Piotr Rudek i Jakub Wilczek z II A – III miejsce
drużyna w składzie: Dawid Bogon, Bartosz Walewski i Oskar Werner z I A – VI miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Chinach UJ
Anna Herud III A - Laureatka IV miejsce, Michał Tarara II H, Jakub Szpytko I A, Tomasz Bartnik I E - Finaliści

Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory” (Warszawa)
Adrianna Zwierzewicz II C - Finalistka

XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
Magdalena Pieknik-Janiszewska I G - Finalistka

"Niezależne Ogólnopolskie Mistrzostwa w Analizie Danych
I miejsce drużyna: Krzysztof Guzik i Paweł Sosna z III E oraz Patryk Szlufik z II D

Konkurs na graficzne przedstawienie koncepcji filozoficznej „Czy rzeczywistość posiada strukturę” (Uniwersytet Jagielloński)
Hanna Szarzewicz III H - I miejsce

XVIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Wokalistów – kategoria debiuty (Lublin)
Piotr Paluch II A- III miejsce

XXII Ogólnopolskie Prezentacje Muzyczne TEREPACZKÓW
Piotr Paluch II A- wyróżnienie



XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Morskiej (Jastarnia)
VI miejsce drużyna w składzie: Karolina Soaw III F, Jakub Sokół II A oraz Zuzanna Pokorna z 3a
Konkursy wojewódzkie 2017-08-19 00:19
„Igrzyska Ekonomiczne” na Uniwersytecie Opolskim III miejsce drużyna: Marcin Krukowski, Jakub Wilczek II A Konkurs na najlepszy biznesplan „Opolscy przedsiębiorczy uczniowie – mój pomysł w chmurze” I miejsce drużyna: Bartosz Zawiej, Katarzyna Chmielarz, Łukasz Dębiński III A, Jan Matynia II E Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” Dawid Połoszczański III G – IV miejsce Tomasz Żelezik II C – IV miejsce Ogólnopolski konkurs „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” IV miejsce drużyna: Marta Stein III B, Piotr Rudek II A, Sylwia Kowcuń II H Szkolna Internetowa Gra Giełdowa I miejsce drużyna: Joanna Filusz, Natalia Kunicka, Urszula Łotarewicz, Sara Oleśniewicz I F Opolski Turniej Chemiczny Dominika Kwarta II F – II miejsce Test wiedzy o Mari Skłodowskiej-Curie Łukasz Mazur I G – III miejsce XVI Międzyszkolny Turniej Fizyczny o Puchar ZG PTF
I miejsce drużyna: Jan Grzelak, Adrian Pogrzeba, Józef Piechaczek, Wiktor Stefanowicz III A, Paweł Sosna III E, Filip Kubacki, Jan Szczepankiewicz II A

Mała Olimpiada Matematyczna
Paweł Sosna III E - Laureat

XLVII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Poezja i proza na Wschód od Bugu”
Martyna Ślusarczyk I C – II miejsce

Międzynarodowy Konkurs „Młodzi debatują”
  • Tobiasz Jopek II A
  • Denis Gburek II E


Ogólnopolski konkurs „Pokaż nam Język”
w kategorii język niemiecki - Tobiasz Jopek II A

Wielkie Dyktando Języka Niemieckiego w Walcach 2016
  • Gregor Przywara II A – I miejsce
  • Nadine Schindzielors II B– III miejsce
  • Wiktoria Bonk III B – IV miejsce


Konkurs recytatorski w języku niemieckim „Młodzi recytują poezję:
  • Karolina Konieczna III B - Finalistka
  • Walentyna Romanowicz II B - Finalistka


Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia ( ZR PCK)
Michał Koziol III H – I miejsce

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
II miejsce drużyna w składzie: Paweł Czudaj II D, Katarzyna Smereczyńska II F, Aleksander Krasowski II G, Magdalena Groniec I D, Izabela Kyć I H
Konkursy miejskie 2017-08-19 00:19
Konkurs z okazji 800-lecia „Opole moje miasto”
I miejsce drużyna: Paweł Nowak, Aleksander Wyszyński I C

Konkurs z okazji 800-lecia „Opole, miasto wielu Śladami wzajemnych wpływów i fascynacji wielokulturowych w historii miasta i mieszkańców”
III miejsce drużyna: Paweł Nowak, Aleksander Wyszyński I C

XI Festiwal Piosenki Obcojęzycznej „Śpiewajmy razem”
Piotr Paluch II A – II miejsce

Konkurs „Was wissen się Uber Deutschland” w ramach XIII Opolskiego Festiwalu Nauki
  • Nadine Schindzielors II B – II miejsce
  • Marcin Helbach I C – III miejsce
  • Marta Łukaszczyk I B – VI miejsce


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
  • Kamila Kot III E
  • Julia Imiołek I G
  • Magdalena Pieknik-Janiszewska I G
Konkursy szkolne 2017-08-19 00:19
Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego im. T.K. Kublera
  • Julia Hentschel III F – I miejsce
  • Wyróżnienia: Katharina Hausler II D, Feliź Frasek III A, Gregor Przywara II A


Szkolny konkurs wiedzy o USA i W Brytanii
  • Tomasz Misztal I G – I miejsce
  • Jakub Duchnowski I H – II miejsce
  • Anna Wacławczyk I A – III miejsce


Trzyetapowy szkolny konkurs gramatyczno-leksykalnego.
  • Anna Wacławczyk I A- I miejsce
  • Piotr Książek I A – II miejsce
  • Bartosz Lipnicki II E – III miejsce


Konkurs „Literackie impresje”
Katarzyna Rapacz II C - I miejsce

Ogólnopolski konkurs na opowiadanie w języku angielskim „Write o
Piotr Książek I A - wyróżnienie

VIII Szkolne Igrzyska Fotograficzne
Oliwia Kowalska III G - ? miejsce
Archiwum osiągnięć 2017-08-19 00:19
Created by Anonymous © 1997 - 2013 r.