PLO II - Logo szkołyPLO II - Logo szkoły 2
 
VIII Koncert Charytatywny - podziękowania 2015-04-09 16:17
Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania VIII Koncertu Charytatywnego ,,Dwójka Dzieciom”.
Na nasze przedsięwzięcie złożyły się praca i zaangażowanie wielu osób oraz instytucji:
Partnerzy:
  • Filharmonia Opolska
  • Plastycy, fotograficy, ceramicy, snycerzy, którzy swoimi pracami dopełnili galę:
    Waldemar Heliasz, Renata Rychlik, Andrzej Sznejweis, Ewa Pluskiewicz, Piotr Kachny, Karolina Madej, Galeria Biały Kruk, Państwowe Liceum Plastyczne w Opolu, Natalia Warwas, Barbara Lawenda, Czesław Romanowski, Krystyna Zawiślak, Paweł Uchorczak z firmy Good Poland, Kamila Dziedzic, Arkadiusz Szymków, Małgorzata Orlik, Adelaide di Maggio,Edward Syty, Piotr Opałka, Halina Fleger oraz wielu innych,
Ponadto składamy podziękowania:
  • Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły:
    • Panu Dyrektorowi Aleksandrowi Iszczukowi
    • Pani Dyrektor Agacie Smoleń
    • Pani Ewie Michalskiej
    • Wszystkim Nauczycielom, którzy współpracowali z organizatorami koncertu przed i podczas koncertu oraz przy organizacji kiermaszu
  • Artystom :
    • Prowadzący licytacje:Pan Andrzej Czernik
    • Gościnnie: Pan Jacek Hornik (saksofon)
    • Wokaliści: Aleksandra Kaleta, Aleksandra Łacińska, Maria Tarsa, Krzysztof Gąsiorowski, Stanisław Jesionek, Anita Barton, Anna Korzeniewska, Szymon Banach, Małgorzata Urbanowicz, Wiktoria Szydlak, Wojciech Ledwig, Klaudia Balcer, Julia Papierz, Maria Szczepanek
    • Chórki: , Anna Angerman, Joanna Ratuszna, Wirginia Horwat, Justyna Wachtarczyk, Martyna Osada, Dominika Chmielewska, Marcrelina Durska, Weronika Spałek, Weronika Denisiewicz, Izabela Bacławska, Magdalena Oliwa, Sabina Jendrosek, Sandra Komor, Joanna Rosicka
    • Instrumentaliści: Zuzanna Serafin (skrzypce), Karolina Sopata (skrzypce), Katarzyna Koenig (skrzypce), Marta Tarsa (altówka), Zuzanna Wasilewska (wiolonczela), Julia Giesa (flet), Walentyna Romanowicz (flet), Angelika Macioszek (flet), Stanisław Jesionek (akordeon), Michał Hadasik (fortepian), Maria Tarsa (fortepian), Justyna Sobala (fortepian), Daniel Cichoń (fortepian), Elżbieta Grajewska (fortepian), Kacper Wójcik (gitara elektryczna), Michał Jarczok (gitara basowa), Łukasz Ciesiołkiewicz (perkusja), Iwo Szczepański (perkusja)
    • Tancerze: Magdalena Wilk, Wiktoria Cebula, Julia Waszkiewicz, Paulina Michura, Zuzanna Kociubińska, Maja Supernak, Katarzyna Zielińska, Karolina Soppa, Michalina Pławiak, Michał Wiśniewski, Karolina Trzciańska, Kamil Palussek, Katarzyna Kuta, Piotr Bugajski, Adam Kalus, Aleksandra Ciszewska, Weronika Adamowicz, Kacper Paroń, Klaudia Lewandowska, Adam Argiel, Bożena Sochidon
    • Projekt wystawy: Agnieszka Deger
    • Projekt graficzny: Mateusz Gramala
  • Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu
  • Wydawnictwu i Drukarni św. Krzyża w Opolu
  • Teatrowi im. Jana Kochanowskiego w Opolu
  • Muzeum Literatury w Warszawie
  • Pomoc techniczna: p.Wojciech Kolasiński
  • Uczniowie kl. 2G wraz z wychowawcą p. Grażyną Świtek: Radek Włoch, Kacper Wieczorek, Dominik Hyszczyn, Marcin Miś, Damian Wang, Krzysztof Dąbrowski, Piotr Tymczyszyn, Michał Grochowski, Filip Młynarczyk, Łukasz Młynarczyk, Karol Zakrzewski, Michał Kukielka
  • Przygotowanie wystaw: Agnieszka Deger 2G, Alicja Stryczek 2G, Paulina Łyszczek 2G, Karolina Kobienia 2G
  • Sekretariat koncertowy: Oliwia Ferens 2G, Michał Grochowski 2G, Klaudia Lewandowska 2E
  • Witanie Gości: Piotr Sachanbiński 2G, Michał Kukielka 2G, Martyna Magiera 2A, Justyna Leśkiewicz 2C, Julia Rybajczyk 1G
  • Układanie scenografii: Piotr Tymczyszyn 2G, Damian Wang 2G, Wojciech Milczarski 2A
  • Kiermasz - opiekun p.Jolanta Toll oraz uczennice kl.2H: Emilia Gołębiowska, Natalia Balkowska, Ania Pietrucha, Nikola Gilman, Monika Korzeniec, Zofia Sipel, Oliwia Reuss, Iga Dudek, Michalina Skrzypek
  • Prezentacja dzieł sztuki na scenie filharmonii - opiekun p.Barbara Kaniuka oraz uczennice kl.1a i kl.3a PG 10: Ania Grabowski, Margaret Szczepaniak, Julia Komor, Olga Porczyńska, Ania Meszko, Dominika Paluch, Agnieszka Kubicz, Ola Grodzicka, Marysia Rumin, Karolina Rybakowska-3a, Michał Wiśniewski-3a, Julia Kuczek-3a, Julia Jabłońska-3a, Weronika Paluch-3a
  • Obsługa szatni: Daria Dąbrowska kl. II S, Ala Wolniaczyk kl. IA, Wiktoria Orłowska kl. IA, Ewa Malaka kl.I A
  • Obsługa techniczna: Weronika Koronczok 3 D, Kasia Demska 3 D, Marta Winkler 3D, Katarzyna Beker 3D, Liwia Michalska 3D, Ewa Zimek 3D
  • Pomoc w części licytacyjnej koncertu: Pani Ewa Ferens-Mrocheń, Pani Dorota Bacławska, Pani Beata Sokół, Pani Beata Piecuch oraz uczennice: Ewelina Konik kl.IG, Nikola Stokłosa kl.IG, Magda Repak kl.IG, Julia Pańków kl.IG, Klementyna Tydor kl.II S
  • Szkolnej Agencji Fotograficznej : Dawidowi Pytlowi, Pawłowi Czudajowi
  • Uczniom , którzy sprawnie obsługiwali filmowanie koncertu: Michał Sobol kl.2A, Kamil Hrebeniuk kl.2A, Dominik Dąbrowski kl.2A
  • Przygotowanie sprzętu na próbach: Adam Passon
Dyrekcja
Grażyna Świtek
Joanna Jabłońska-Sobek
Created by Anonymous © 1997 - 2013 r.