Lokalna Akademia CISCO w roku szkolnym 2013-2014 2014-02-04 12:45
Zapraszam wszystkich na zajęcia lokalnej akademii CISCO (kółko informatyczne) w środę po 15:00.
Na zajęciach realizować będziemy zagadnienia kursu IT Essentials.
Jeśli nie wiesz nic, a chcesz poznać sprzęt komputerowy, oprogramowanie, sprzęt sieciowy to ten kurs jest dla Ciebie.
Jeśli coś wiesz, a nawet wiesz dużo - to kurs ten świetnie pomoże Ci usystematyzować wiedzę.

Na zajecia możesz przyjść kiedy chcesz i wyjść kiedy chcesz. Zapraszam zarówno licealistów jak i gimnazjalistów. Zapraszam także osoby z ubiegłorocznej edycji, które nie zdawały egzaminu ;)
Lokalna Akademia CISCO 2014-02-04 12:45
Zapraszam wszystkich na egzamin końcowy kursu ITE. Egzamin odbędzie się w środę 04.07 br. o godz. 12:00 sali 116. Wszelkie zaliczenia testów cząstkowych możliwe są od poniedziałku do środy (a i później także) w godzinach od 9:30 do 13:00.
UWAGA uczniowie zainteresowani zajęciami w Akadademii w przyszłym roku szkolnym - zapisy do Akademii już od września!
K. Żyta

Kolejne spotkania Lokalnej Akademii CISCO odbywać się będą w środy o godzinie 15:00 w sali 116. Zajęcia będą trwały ok. 2 godzin zegarowych (można wyjść wcześniej ;-) ). Wszystkich zapisanych serdecznie zapraszam.

Wszystkich zainteresowanych Akademią już zapraszam do jej kolejnej edycji, która ruszy na przełomie września i października 2012.
K. Żyta

Spotkanie organizacyjne Lokalnej Akademii CISCO odbędzie się w środę o godzinie 15:00 w sali 116. Wszystkich zapisanych serdecznie zapraszam.
K. Żyta

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału w kursie IT Essentials lokalnej akademii
CISCO
Więcej informacji wkrótce.